Yhteystiedot

Lieksan kristillinen opisto

Kylänlahdentie 81

81820 Kylänlahti
puh./tel: +358 400 487 750
s-posti/e-mail: toimisto@lkro.fi

Toimisto avoinna ma ja to klo 9.00 - 14.00,
muulloin sopimuksen mukaan.

Laskutusosoitteet:

Lieksan kristillisen

opiston kannatusyhdistys ry

 

Verkkolaskuosoite:
Operaattori: OpusCapita 003710948874
verkkolaskuosoite: 003701693275
OVT-tunnus: 003701693275

 
Paperilaskuosoite:

Lieksan kristillisen opiston kannatusyhdistys ry
PL 39602
00063 LASKUNET

 

 

 

Hallinto- ja opetushenkilöstö

Toiminnanjohtaja
Tiina Ihalainen
puh. 041 317 3365
tiina.ihalainen@lkro.fi
Rehtori
Merja Vartiainen
puh. 040 358 0433
merja.vartiainen@lkro.fi
S2-opettaja
Tiina Eskelinen
puh. 044 777 2343
tiina.eskelinen@lkro.fi
Opettaja
Eila Lintunen
puh. 040 576 6181
eila.lintunen@lkro.fi
S2-opettaja
Katja Mustonen
puh. 040 576 6180
ekaterina.mustonen@lkro.fi
S2-opettaja
Arto Niemi
puh. 040 637 2332
arto.niemi@lkro.fi
Opinto-ohjaaja, erityisopettaja
Heli Piipponen
puh. 0400 513 136
heli.piipponen@lkro.fi
Oma polku opettaja
Ritva Martiskainen
puh. 040 631 1225
ritva.martiskainen@lkro.fi
Aikuisten perusopetuksen alkuvaiheen (Apa) opettaja
Katja Puurunen
puh. 050 513 3010
katja.puurunen@lkro.fi
Kädentaitojen opettaja
Arja Tolvanen
puh. 040 576 6179
arja.tolvanen@lkro.fi
Hankeohjaaja, MOTI-hanke
Jari Palviainen
puh. 040 576 6175
jari.palviainen@lkro.fi

Tukipalveluhenkilöstö

Toimistosihteeri
Kirsi Nevalainen
puh. 0400 487 750
kirsi.nevalainen@lkro.fi
Keittäjä
Kirsi Kesänen
puh. 040 576 6176
kirsi.kesanen@lkro.fi
Laitoshuoltaja
Arja Ahtiala
puh. 040 576 6184
arja.ahtiala@lkro.fi
Kiinteistönhoitaja
Ari Kärkkäinen
puh. 040 576 6185
ari.karkkainen@lkro.fi

Asumisen ja vapaa-ajan ohjaaja

(opiskelija-asuntola)

puh. 040 576 6177