Yhteystiedot

Lieksan kristillinen opisto

Kylänlahdentie 81

81820 Kylänlahti
+358 400 487 750
toimisto@lkro.fi

Toimisto avoinna ma ja to klo 9 - 14,
muina aikoina sopimuksen mukaan.

Laskutus:

Lieksan kristillisen

opiston kannatusyhdistys ry

 

Verkkolaskut:
Operaattori: Apix Messaging Oy 003723327487
verkkolaskuosoite: 003701693275
OVT-tunnus: 003701693275

 
Paperilaskut:

Lieksan kristillisen opiston kannatusyhdistys ry
(Apix Skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

 

 

 

Toiminnanjohtaja
Tiina Ihalainen
puh. 041 317 3365
tiina.ihalainen@lkro.fi
Rehtori
Merja Vartiainen
puh. 040 358 0433
merja.vartiainen@lkro.fi
Opettaja
Eila Lintunen
puh. 040 576 6181
eila.lintunen@lkro.fi
Opettaja
Katja Mustonen
puh. 040 576 6180
ekaterina.mustonen@lkro.fi
Opettaja
Arto Niemi
puh. 040 637 2332
arto.niemi@lkro.fi
Opettaja
Katja Puurunen
puh. 050 513 3010
katja.puurunen@lkro.fi
Opinto-ohjaaja, erityisopettaja
Heli Piipponen
puh. 0400 513 136
heli.piipponen@lkro.fi
Opettaja
Arja Tolvanen
puh. 040 576 6179
arja.tolvanen@lkro.fi
Opettaja
Matti Törmäkangas
puh. 044 4914452
matti.tormakangas@lkro.fi
Hankeohjaaja, MOTI-hanke
Jari Palviainen
puh. 040 576 6175
jari.palviainen@lkro.fi
Toimistosihteeri
Johanna Lomba
puh. 0400 487 750
toimisto@lkro.fi
Keittäjä
Kirsi Kesänen
puh. 040 576 6176
kirsi.kesanen@lkro.fi
Keittäjä
Maija-Liisa Kotilainen
puh. 040 576 6176
maija-liisa.kotilainen@lkro.fi
Laitoshuoltaja
Arja Ahtiala
puh. 040 576 6184
arja.ahtiala@lkro.fi
Kiinteistönhoitaja
Ari Kärkkäinen
puh. 040 576 6185
ari.karkkainen@lkro.fi